Экстремизмга – юк!

2019 елның 2 сентябре, дүшәмбе

Татарстан Республикасында милләтара һәм конфессиональара татулыкны ныгыту, терроризмны профилактикалау, шулай ук халыкның терроризм һәм экстремистлык идеологиясе күренешләренә каршы түзеп тормавы атмосферасын булдыруга юнәлтелгән җәмәгатьчелек фикерен формалаштыру максатларында 1 сентябрьдән 30 сентябрьгә кадәр " Экстремизмга-юк!». Айлык кысаларында, план нигезендә, Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының Баш ветеринария идарәсендә кешеләр күп була торган объектларда гадәттән тыш хәлләр килеп чыккан очракта, гамәлләр буенча күнекмә үткәрелде. Экстремизмга-ЮК! " айлыгы дәвамында» план кору:

- хезмәт коллективында экстремизм, терроризм, шәхескә, җәмгыятькә, дәүләткә каршы җинаятьләрне кисәтүгә юнәлдерелгән лекцияләр үткәрү.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: